У Рогачині зловили «чупакабру»

 

 

 

Нею виявився приблудний дикий кіт

Неспокійну ніч із суботи на неділю прожили у Рогачині, що у Бережанському районі. Селом пронеслася чутка, що у них завелося чудовисько, яке в народі називають чупакаброю. Очевидці кажуть: «воно» - удвічі більше від домашнього кота, але менше від пса, має гострі пазурі. Очі - «скляні», хвіст зі смугами, шерсть сіра, схоже на рись. І на підтвердження своєї правоти назвали прізвище односельця, який потерпів від її гострих зубів...

На «риб’ячих» зимувальних ямах рибалити заборонено!

За десять місяців поточного року інспектори Львівдержрибоохорони викрили 1 тис. 316 порушень та наклали на нерадивих рибалок штрафів на суму 36 тис. 482 грн.
У браконьєрів вилучено 672 кг незаконно виловленої риби та 456 заборонених знарядь лову, у тому числі два електролови. Сума збитків, що завдали природі порушники законів, становить 13,79 тис. грн., до суду передано 210 справ. З першого листопада до 10 березня на теренах Львівщини заборонено будь-яке рибальство на зимувальних ямах. Де заборонено ловити і яких правил потрібно дотримуватись, щоб не потрапити до лав браконьєрів, розпитуємо головного фахівця Львівдержрибоохорони Івана Косача.

Радикальний костюмований пікет "Ні мисливським притонам на українській землі!"

4 листопада 2009 р. у 12.00 г. у Києві за адресою вул. Шота Руставелі, 9-А, біля будинку Держкомлісгоспу України, відбудеться радикальний костюмований пікет

Cезон колективних полювань на Львівщині

24 жовтня на території Львівської області розпочався сезон колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин, який триватиме до 27 грудня 2009р.

А чи є полювання без собаки?

Ми часто чуємо багато різних історій з полювання - сумних та веселих, смішних та дотепних. Недарма ж кажуть, що мисливці добрі оповідачі, часто байкарі і фантазери. Пропонуємо вам гарну розповідь російського мисливця. Його випадок - не тільки цікава історія, а й повчальна. На замітку усім, в кого нема собаки.

З оптичним прицілом у Національний парк

 

 

О ранковій порі Світязь дивовижно красивий. Як пише класик української літератури поет Віктор Лазарук, якщо серед озера прикластися вухом до дна човна, то можна почути, як дзвонить озерний дзвін. Його поліський колега - поет Антон Цвид, що народився в селі Світязь, у вересні 1993 року написав про ранковий Світязь ось такі рядки:

Є магія у слові мева,

На Прикарпатті ведмідь розірвав браконьєра

 

 

 

 

 

В лісі біля с.Зелена Надвірнянського району ведмідь розірвав браконьєра.