Куля в … дощ

 

Кожен мисливець рано чи пізно зустрінеться із ситуацією, коли йому доведеться стріляти під час сильного дощу чи снігу. Чи впливають погані погодні умови на траєкторію польоту кулі?
Стріляти чи відпустити?

Мисливські патрони «Кречет»: ефективно, якісно, дешево

 

Невдовзі початок сезону полювання. Усі мисливці ретельно готуються до цього свята. Заздалегідь закуповують усе необхідне. Чи не найважливішим у списку «що потрібно мені для полювання» є патрони. Так вже склалось, що більшість віддають перевагу іноземному виробництву, бо відверто кажучи, українське трохи відстає. Проте, не все так погано. Гідну конкуренцію закордонним фірмам складає український виробник. Нині наша розмова із директором ЗАТ «Мисливець» Романом Муляком, людиною, завдяки якій ось вже кілька років на полювання з гордістю можна брати вітчизняні мисливські патрони «Кречет».

Ловецьке мистецтво в дереві

Портал продовжує тему виставки Hubertus Expo 2009, що відбулась у Варшаві (РП) 17-19 квітня, і починає знайомити нашого читача із фірмами, які презентували на мисливських торгах свою продукцію. Нині у нас в гостях польська фірма – Кочи  та її власник Юзеф Кочи

Майстер з Косова Іван Фіцич: Про шкіру, унікальність мисливців та Природу

Модникам тепер усюди дорога. І повірте, це не стосується дівчат на подіумах чи панянок, що бігають по дорогих бутіках. Модним можна бути й на полюванні, адже і тут треба мати свій стиль. Мова йде не тільки про одяг, а й про аксесуари та спорядження. Журналіст HuntingUkraine поспілкувався із майстром Іваном Фіцичем з карпатського міста Косова, що на Франківщині, який вже не перший десяток років займається виробами зі шкіри. Головна тематика завідувача майстернями кафедри дизайну відділу художніх виробів зі шкіри Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв – мисливське спорядження:

Rizzini Premier

На страницах журнала было много публикаций, посвященных новым моделям охотничьих ружей и ружей для спортивно-охотничьей стрельбы (спортинга), но практически не затрагивалась тема оружия для олимпийских дисциплин, за исключением, пожалуй, ружей Perazzi. Это досадное упущение, тем более в олимпийский год, и оно должно быть устранено

Русские ножевые стали

1. Углеродистые стали.

Стали типа наших У7-У16 и буржуйской 1095. Сюда же можно отнести легированные марганцем стали (в том числе и любимую многими 65Г). Весьма популярны, но, на мой взгляд, недостатков намного больше, чем плюсов. В первую очередь, хотя это многих удивит, низкая прочность и ударная вязкость (без ковки и/или термоциклической обработки). Во вторых, как это опять же не удивительно, сложность ТО - в первую очередь узкий интервал закалочных температур (особенно, для доэвтектоидных и эвтектоидных сталей) - стоит чуть перегреть - пиши пропало. В третьих - низкая износостойкость, несмотря на высокие достижимые значения получаемой твердости. Низкая закаливаемость и прокаливаемость, высокая деформация при закалке. Низкая стабильность свойств. Ржавеют опять же.. Все вышесказанное не относится к ножам Мастеров - в их исполнении углеродка может быть очень неплоха.