Нічні "герої-браконьєри"

Затримали двох юних браконьєрів, які незаконно застрелили лося

 

Волинські єгері спільно з міліціонерами затримали двох юних браконьєрів, які незаконно застрелили і розібрали тушу лося. Бідолашну тварину згубили сліди на снігу.

Мисливець - браконьєр переплутав дівчину із зайцем !!!

На Чернігівщині мисливець переплутав дівчину із зайцем, точніше, екран мобільного телефону прийняв за очі дикого звіра. Із множинними ранами голови, тулуба та кінцівок жінку відвезли до лікарні, міліція збирає матеріали для порушення кримінальної справи.

“Зупини браконьєра!"

Для справжнього мисливця та рибалки боротьба з браконьєрством – святий обов’язок, оскільки це лихо зводить нанівець усі наші намагання зробити дикий світ багатшим. В рубриці Боротьба з браконьєрством

Дорого обійшлась зайчатина

Під час спільного рейду інспектори державної екологічної інспекції та єгері Камінь-Каширської районної ради УТМР затримали браконьєрів.

На Львівщині проведено рейд-перевірку по боротьбі з браконьєрством

Як повідомила КЕПУ прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області, інспекторами спільно з працівниками БМОП «Беркут» проведено рейд-перевірку по боротьбі з браконьєрством на території мисливсько-рибальських угідь області.

Не дочекавшись офіційного початку сезону полювання, пішов до лісу з карабіном і набоями

Не так давно співробітники міліції та єгері під час відпрацювання території лісових угідь затримали 20-річного мешканця Рожнятівського району, який, не дочекавшись офіційного початку сезону полювання, пішов до лісу з карабіном і набоями.